Luni, 29 octombrie 2018, NEDEA  DUMITRU, Odobești  și  MIHALCEA  VIORICA, Odobești;

Luni, 29 octombrie 2018, DUMITRIU  PETRICĂ, Odobești  și  ANĂNUȚÉI  CRISTINA, Reghiu.

Vineri, 26 octombrie 2018, PÂRVU  STAN, Odobești  și  SAVANOPOL  LUMINIȚA-GABRIELA, Odobești.

Vineri, 05 octombrie 2018, MUNTEANU ION-DANIEL, Odobești  și  LUPU MĂDĂLINA-ANDREEA, Odobești

Sâmbătă, 29 septembrie 2018, COPACI  MIHAI, Odobești  și  CRIVĂȚ CARMEN-GABRIELA, Odobești

Duminică, 30 septembrie 2018, JITEA  IONEL, Odobești  și  BOSTAN  MARIA, Odobești

Luni, 24 septembrie 2018, FĂȘIOIU IONEL, Odobești și LUPU CODRUȚA, Odobești

Joi, 27 septembrie 2018, ȚUȚU TRAIAN, Odobești și SIMIONESCU VALENTINA – VALERICA, Odobești

Sâmbătă, 08 septembrie 2018, STRATULAT FLORIN, Odobești  și  BALOTĂ  AMALIA-ANDREEA, Odobești

Sâmbătă,  08 septembrie 2018, DOBRE CRISTI-MIREL, Odobești  și  DĂNILĂ MARIANA, Focșani

Joi, 06 septembrie 2018, LOȚCU GABRIEL-IONUȚ, Parincea-Bacău  și  DÎRDALĂ DANIELA, Odobești

Sâmbătă, 01 septembrie 2018, LEPȘARU  MARIUS-CLAUDIU, Odobești și PARDOSAN  MIHAELA-MIRABELA, Mera

Sâmbătă, 01 septembrie 2018, CIOPA  IONUȚ-RĂDUCU, Odobești  și  STOICA  IRINA-LUMINIȚA, Odobești

Sâmbătă, 01 septembrie 2018, SCREPCIUC  DAVID, Șerbăuți  și  GHIDARCEA  GINA, Odobești

Vineri, 31 august 2018, IONEL CĂTĂLIN, Odobești  și  IONESCU ALEXANDRA-ANA-MARIA, Odobești

Sâmbătă, 25 august 2018, POTORAC PETRICĂ, Mera și IOAN MARIANA, Odobești

Sâmbătă, 25 august 2018, CEAUȘU IONUȚ, Odobești și MAFTEI ADELINA-ELENA, Odobești

Sâmbătă, 25 august 2018, NICHITOIU MARIUS, Odobești și EFTIMIE IONELA, Odobești

Luni, 20 august 2018, CABALORTĂ DANIEL, Odobești și PÎRVU NASTASIA, Odobești

Sâmbătă, 18 august 2018, CĂLIN GEORGIAN-ANDREI, Cotești și COJOCARU LAVINIA, Odobești

Sâmbătă, 18 august 2018, JUGĂNARU FLORIN-GABRIEL, Focșani și MOCANU DANA-MIHAELA, Odobești

Sâmbătă, 18 august 2018, BALUTĂ MIHAI, Odobești și BOTEZATU STĂNICA, Focșani

Vineri, 17 august 2018, PAL VALENTIN, Odobești și ROMAN FLORENTINA, Odobești

Vineri, 17 august 2018, BUCĂ GHIORGHE, Odobești și ȚÎRDEA MIHAELA, Odobești

Vineri, 17 august 2018, VALESEREANU LAURENȚIU, Odobești și MOCANU MIRELA, Odobești

Sâmbătă, 28 iulie 2018, DOCA CRISTI-DANIEL, Focșani  și  GHEBIA SILVIA-RALUCA, Odobești

Sâmbătă, 21 iulie 2018, COCIU DUMITRU, Odobești și RUGINĂ DIANA-MĂDĂLINA, Odobești.

Duminică, 22 iulie 2018, SCOCÎLCĂ VASILE-VIOREL, Odobești și BURCESCU ELENA, Odobești.

Luni, 30 iulie 2018, COVIȚ MARIUS-MIREL, Odobești și POPOLOI ALIONA, Republica Moldova.

Luni, 16 iulie 2018, căsătoria dintre SECIU  TOMA, Odobești  și  VÎJAICĂ  MARIANA, Odobești

Vineri, 29 iunie 2018: MARCU PETRUȘ-IULIAN, Gugești  și  IONESCU ELIZA, Odobești

Sâmbătă, 09.06.2018: MURGULEȚ  IONUȚ, Odobești  și  NĂSTASE  CORINA, Focșani

Duminică, 03 iunie 2018: IANCU  CRISTINEL, Odobeşti  şi  HAIDIM  MARIANA – MIRELA, Odobeşti

Sâmbătă, 02 iunie 2018: BOSTĂNICĂ  VASILE – VALENTIN, Odobești și GRIGORI  ALINA – DENISA, Cotești

Sâmbătă, 02 iunie 2018: IONEL  VALENTIN, Odobeşti  şi  GAL  MARIANA, Odobeşti

Duminică – 20 mai 2018: IOAN SILVIU – RĂZVAN, Odobești / BANU ANCA, Jariștea

Sâmbătă – 12 mai 2018: PLOSCARU ȘTEFĂNEL, Odobești / CHIUCHIUR LOREDANA, Odobești

Joi – 3 mai 2018: MANGU IONUȚ, Odobești / FRĂSINESCU ANA, Rep.Moldova

Sâmbătă – 28 aprilie 2018: TOADER ALIN, Odobești / VELIȘ DANIELA, Focșani

Sâmbătă – 28 aprilie 2018: SOFRONIE MIRCEA, Odobești / BUZEA ADRIANA, Com. Scanteia, Ialomita

Sâmbătă – 28 aprilie 2018: VULPOIU DANIEL, Odobești / BĂLAN OANA-CAROLINA, Odobești

Luni – 22 ianuarie 2018: STAN NICUȘOR-VALERIU, Nistorești / CLOȘCĂ SORINA, Odobești

Sâmbătă – 25 noiembrie 2017: BUCUR MARICEL, Odobești / COSTEA VIORICA, Odobești

Sâmbătă – 11 noiembrie 2017: DIACONU  MARIUS-ALEXANDRU, Focșani / SBÎRCIOG  GEORGIANA-COSMINA, Odobești

Sâmbătă – 11 noiembrie 2017: CIMPOEȘU  MITICĂ, Odobești / ȚIGĂNUȘ  MIRELA, Odobești

Luni – 30 octombrie 2017: MITRICĂ FLORIN, Urechești / SCARLAT ANIȘOARA, Nănești

Sâmbătă – 28 octombrie 2017: VÎNTDEVARĂ NUȘU-CRISTINEL, Odobești / PORUMBOIU FLORENTINA-GEORGIANA, Odobești

Sâmbătă – 21 octombrie 2017: DIMULESCU  LAURENȚIU – ALIN, Odobești / BERCUCI  VALENTINA, Valea Sării

Sâmbătă – 14 octombrie 2017: FERARU  VIOREL, Odobești / CIOBANU  MARIANA, Vidra

Duminică – 15 octombrie 2017: SOARE MARIUS-BOGDAN, Odobești / BUDEANU LOREDANA, Odobești

Sâmbătă – 30 septembrie 2017: BRATU RADU-ȘTEFAN, Odobești / PAL FLORENTINA, Odobești

Sâmbătă – 23 septembrie 2017: AGAFIȚEI LAURENȚIU-ADRIAN, Odobești / IFRIM MARIANA, Odobești

Sâmbătă – 23 septembrie 2017: ZELICI DINU, Odobești / DINU FLORINA, Odobești

Sâmbătă – 23 septembrie 2017: COFĂREA FĂNICĂ, Odobești / DOBREA GABRIELA, Odobești

Duminică, 17 septembrie 2017: MAFTEI  SORIN, Odobești  /  PETROIU  ANDREEA-MONICA, Odobești

Duminică, 17 septembrie 2017: LEFTER  VALENTIN, Odobeşti / BOTGROS  OANA-FLORENTINA, Odobeşti

Duminică, 10 septembrie 2017: ȘTEFAN FLORIN, Odobești / VASILACHE DANA-GEORGIANA, Odobești

Joi – 07 septembrie 2017: MORARU COSTEL, Brăila / MĂGUREANU ALINA – AURA, Odobești

Duminică – 03 septembrie 2017: CRIVĂȚ TUDOR, Cernica, Ilfov / FERARU MIRELA, Odobeşti

Duminică – 03 septembrie 2017: MIRON GEORGEL, Odobești / GOGOTĂ CORINA-RAMONA, Cosmești-Galați

Sâmbătă – 2 septembrie 2017: DĂNILĂ NECULAI, Odobești / SOVEJANU TINCA, Mera

Sâmbătă – 2 septembrie 2017: VLASIE IONUȚ, Odobești / TOMA IOANA, Focșani

Duminică – 27 august 2017: COCIU VALENTIN, Odobeşti / GEGEA OLGA, Odobeşti

Duminică – 27 august 2017: SANDU MARIAN, Braşov / AŞTELEANU VIORICA, Odobeşti

Sâmbătă – 26 august 2017: JITEA COSMIN, Odobești / MOCLEA IRINA-DIANA, Sihlea

Sâmbătă – 26 august 2017: BUȘILĂ GEORGEL, Odobești / NEAGU MARIANA-MĂDĂLIN, Sihlea

Duminică – 20 august 2017: CĂRBUNARU MILICĂ, Brăila / PREDA NICOLETA-TUDOSIA, Odobești

Sâmbătă – 19 august 2017: BĂNCILĂ MARIAN-DĂNUȚ, Odobești / SIMA MIHAELA-IULIANA, Odobești

Sâmbătă – 19 august 2017: CRISTIAN IULIAN, Odobești / STOICA ADRIANA, Paltin

Sâmbătă – 19 august 2017: BOUROȘ CĂTĂLIN, Odobești / MOCANU MARIANA, Odobești

Sâmbătă – 19 august 2017: PARASCHIV SILVIU-DANIEL, Odobești / SAVU IULIANA, Odobești

Sâmbătă – 19 august 2017: PETRE SORIN, Garoafa / OCHIAN ALINA-LUMINIȚA, Odobești

Vineri – 18 august 2017 :  COFER DUMITRU, Odobești / GANEA FLORENTINA, Vârteșcoiu

Vineri – 18 august 2017 :  CONSTANTINESCU FLORIN, Odobești / JINGA SIMONA-NICOLETA, Brăila

Vineri – 18 august 2017 :  NEDELCU MARIAN, Odobești / TAGARCEA DANA-IONELA, Focșani

Sâmbătă – 12 august 2017: DOBRE NELU, Odobești / COMAN VIORICA, Odobești

Duminică – 30 iulie 2017: ANDREIU GEORGE, Odobești / VLAD  VALENTINA – EUGENIA, Focșani

Sâmbătă – 29 iulie 2017: FĂȘIOIU  ȘTEFAN – IULIAN, Odobești / VOICU  GABRIELA, Odobești

Sâmbătă – 29 iulie 2017: NICHITA  IONUȚ – ALIN, Odobești / IACOB  CORINA – VIOLETA, Odobești

Sâmbătă – 22 iulie 2017: FĂNICĂ CORNEL-LAURENȚIU, Odobești / CĂREA ANDREEA-MĂDĂLINA, Vizantea-Livezi

Sâmbătă – 22 iulie 2017 : ENE MARICEL, Odobești / RĂUȚĂ RAMONA, Reghiu

Sâmbătă – 08 iulie 2017 : BARBU VALENTIN, Odobești / VOLOC ANA-MARIA VIOLETA, Odobești

Luni – 26 iunie 2017: SPÂNU NECULAI, Odobești / FRĂȚILĂ IONELIA, Odobești

Sâmbătă – 10 iunie 2017: HANȚĂ RADU, Lugoj / LOATĂ ANDREEA-DIANA, Lugoj

Sâmbătă – 10 iunie 2017: APRIOTESE MIRCEA, Bolotești / TUVENIE DANIELA, Odobești

Vineri – 09 iunie 2017 :  ALEXE CĂTĂLIN-VIOREL, Slobozia / MUNTEANU MARIA,  Forăști

Sâmbătă – 03 iunie 2017 : MARIN IONUȚ, Odobești / BRATU CORINA, Odobești

Vineri – 28 aprilie 2017: ANDONIE ADRIAN, Odobeşti / RUSU OANA-ELENA, Odobești

Sâmbătă – 22 aprilie 2017: TUDOR ȘTEFAN-DANIEL, Adjud / CIORÎȚĂ MARCELA, Odobești

Sâmbătă – 22 aprilie 2017: APOSTU IONUȚ-ADRIAN, Odobeşti / APOSTU MIHAELA-MARIANA, Panciu

Vineri – 21 aprilie 2017: BUCUR IONUȚ-TEODOR, Odobeşti / VASILACHE STELUȚA, Mera

Vineri – 21 aprilie 2017: VOICU LEONARD-CRISTINEL, Odobeşti / CRĂCANĂ MARIANA, Vârtșcoiu

Sâmbătă – 25 martie 2017: FERARU GHEORGHE, Odobeşti / COZMA MARIA, Jariştea

Sâmbătă – 25 martie 2017: NICOLAU MARIUS, Odobeşti / MOCANU ANA-MARIA, Focșani

Sâmbătă – 25 februarie 2017:  MOLDOVAN MARIUS-IONUȚ, Odobești / MOCANU MIRELA-LUMINIȚA, Broșteni

Sâmbătă – 28 ianuarie 2017:  TEODORESCU MARIUS-TEODOR, Focșani / DUMITRIU PAULA-ALEXANDRA, Odobești

Joi – 12 ianuarie 2017: ALISTAR CONSTANTIN, Vîrteșcoiu / BONDARENCO ANAMARIA, Odobești

Sâmbătă – 24 decembrie 2016:  VRÎNCEANU NICUȘOR-PETRU, Odobești / STĂNCULESCU PARASCHIVA-ȘTEFANA, Odobești

Sâmbătă – 17 decembrie 2016:  TODERAȘCU MARIUS – IONUȚ, Odobești / TRIFAN CRISTINA – DORINA, Odobești

Sâmbătă – 10 decembrie 2016:  NACU  RĂZVAN – IONUȚ, Bîrgăuani-Neamț / BUCHER  ANA – MARIA, Odobești

Sâmbătă – 03 decembrie 2016: DOROBĂȚ  GHEORGHE, Odobești  /  HANU  ILEANA, Odobești

Sâmbătă – 29 octombrie 2016: GEICĂ  CRISTIAN, Piteşti  / COCIU  GIANINA – VALENTINA, Odobești

Sâmbătă – 29 octombrie 2016: GHEORGHIU  CRISTI – MĂDĂLIN, Focșani / MANOLE  IOANA – ALEXANDRA, Odobești

Vineri – 21 octombrie 2016: IONESCU  DOREL, Odobești / ȘOANĂ  LIDIA, Focșani.

Sâmbătă – 22 octombrie 2016: AIRIMIȚOAIE  IOAN-SAVA, Odobești / CHIABURU  MIHAELA-GABRIELA, Odobești

Sâmbătă – 15 octombrie: BALERCĂ  IONUŢ, Focşani / CRISTUDOR  ALINA, Odobeşti

Sâmbătă – 15 octombrie: POSTOLACHE  CONSTANTIN-CĂTĂLIN, Odobești / OANĂ  MARIA, Odobești

Sâmbătă – 08 octombrie 2016: GHINDĂ  ROMICĂ, Odobești / VLASIE  MARIA, Odobești

Joi – 13 octombrie 2016: PINTILEI  FLORENTIN, Bucecea-Botoșani / NAN  ANGHELINA, Odobești

Vineri – 14 octombrie 2016: LĂCUSTĂ  GEORGICĂ, Odobești / OANCEA  MIA – LAURA, Odobești

Sâmbătă – 15 octombrie 2016: GHERGHIȚĂ  MIHAIL, Giuvărăști-Olt / PALADE  CRISTINA – IOANA, Odobești

Sâmbătă – 1 octombrie 2016: BÎRZU  IONUŢ, Odobeşti / DIMITRUC  VALENTINA, Odobeşti

Sâmbătă – 1 octombrie 2016: LUNGU  MARCEL, Odobești / TUVENIE  MIRELA, Odobești

Sâmbătă – 24 septembrie 2016: MOCLEA  IULIAN, Odobești  /  MATEI  VALENTINA, Vulturu

Vineri – 09 septembrie 2016: STAN  ZAMFIR – GEORGEL, Odobești / CIORĂSCU  CRISTINA, Odobești

Sâmbătă – 10 septembrie 2016: JITEA  COSTEL, Odobești / DOMINTE  LILIEANA, Odobești

Sâmbătă – 10 septembrie 2016: BALACI CIPRIAN – DANIEL, Odobești / IOAN  ANDREEA – CRISTINA, Odobești

Sâmbătă – 03 septembrie 2016: RUSU DRAGOȘ, Odobești /  MUSCĂ  IONELIA, Odobești.

Vineri – 02 septembrie 2016: MARIN IOAN, Odobești /  BÎRA GINA, Odobești.

Duminică – 28 august 2016: BLĂNIȚĂ GRIGORE-GOERGIAN, Mera / ROȘCA  ANA-MARIA, Odobești

Duminică – 21 august 2016: ROMAN IONUȚ, Odobești / IVANCIU GEORGIANA, Focșani

Duminică – 21 august 2016: BUZNEA IONEL, Odobești / SOCACI GABRIELA-FLORENTINA, Vârteșcoiu

Sâmbătă – 20 august 2016: VLAICU GEORGE-IONUȚ, Odobești / OPREA LILIANA, Răstoaca

Sâmbătă – 20 august 2016: PAPUC IONUȚ, Odobești / BUȘILĂ MARINELA, Odobești

Sâmbătă – 20 august 2016: MARIN AUREL-CĂTĂLIN, Odobești / CIOBOTARU IONELA-GABRIELA, Vizantea-Livezi

Sâmbătă – 20 august 2016: BULHAC CLAUDIU-ALEXANDRU, Odobești / VRÎNCEANU DANIELA, Odobești

Sâmbătă – 20 august 2016: CARABET MARIUS-ȘTEFAN, Țifești / SOARE LIDIA, Odobești

Vineri – 19 august 2016: FĂȘIOIU NICUȘOR, Odobești / PETCU NATALIA, Rep. Moldova

Vineri – 19 august 2016: CAZAN CĂTĂLIN, Odobești / MUȘAT MIRELA-FLORENTINA, Odobești

Miercuri – 17 august 2016: JECHIAN DANIEL, Odobești / FERARU ELENA-CRISTINA, Golăiești, jud. Iași

Sâmbătă – 30 iulie 2016: ȘTEFAN RĂZVAN-ANDREI, Odobești / STATACHE ALINA, Suraia

Sâmbătă – 30 iulie 2016: MIHAI LUCIAN-LAURENȚIU, Odobești / DRĂGUȘ RAMONA-ZENOVIA, Tg. Mureș

Vineri – 29 iulie 2016: AGAFIȚEI VICTOR-CRISTIAN, Odobești / CUTEPOV GEORGIANA, Odobești

Sâmbătă – 23 iulie 2016: COLOCIOIU ION, Odobești / STAN AURORA, Vârteșcoiu

Vineri – 22 iulie 2016: JOIAN DĂNUȚ, Odobești / MAZDRAG ALINA, Huși

Sâmbătă – 16 iulie 2016: DUȚU MARIUS-DANIEL, Odobești / PANAET MONICA, Odobești

Sâmbătă – 16 iulie 2016: SANDU VIOREL, Odobești / GURĂU SIMICA, Odobești

Vineri – 8 iulie 2016: MANOLE MIHAI, Odobești / MÎNDROIU IONELIA-ELENA, Odobești

Sâmbătă – 18 iunie 2016: CONSTANTIN IONUȚ-DANIEL, Odobești / TIRON RALUCA-FLORENTINA, Odobești

Sâmbătă – 18 iunie 2016: VLAICU MARIAN, Odobești / GUZU RICA, Odobești

Sâmbătă – 11 iunie 2016: CĂTĂNOIU MIHĂIȚĂ-GIGI, Focșani / PETREA PAULA-FLORENTINA, Odobești

Sâmbătă – 11 iunie 2016: LUPU ANTONIU-VLADIMIR, Ploiești  / ȚUȚU MARIANA, Odobești

Sâmbătă – 04 iunie 2016: COSMA  NICOLAE – IONUȚ, Odobești  / COSMA  ANIELA, Vîrteșcoiu

Duminică – 29 mai 2016: CIUCIUC SORIN, Odobești / BOLOCAN MIRELA, Odobești

Duminică – 29 mai 2016: COCIU  GHEORGHE, Odobești / STOICA  ANA-MARIA, Focșani

Miercuri – 25 mai 2016: PALOȘAN IVAN, Brăila / ȚIVCĂ CATI, Odobești

Sâmbătă – 21 mai 2016: MANOLACHE COSTEL-ALEXANDRU, Odobești / RENȚEA IZABELA, Vulturu

Sâmbătă – 14 mai 2016:  AVASILOAIE  ROBERT-RADUCU, ODOBEȘTI / FRANGHIU  ANDRA, ODOBEȘTI

Vineri – 13 mai 2016:  MURGU ROBERT-MARIAN, GAROAFA / ARDELEANU SIMONA-IONELIA, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 30 aprilie 2016:  TORBINSCHI MĂDĂLIN-IONUȚ, ODOBEȘTI / COȘNIȚĂ LAURA-ANDREEA, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 16 aprilie 2016:  DURȚAN MARIUS IONUȚ, ODOBEȘTI / SCURTU MARIA, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 16 aprilie 2016:  IFRIM JAN, MERA / MOCANU SIMONICA, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 12 martie 2016:  SCARLAT  COSTEL, ODOBEȘTI / MARIN VASILICA-CARMEN, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 5 martie 2016:  LAZAR  DAN – ADRIAN, ODOBEȘTI / EDU  GEANINA – IONICA, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 27 februarie 2016:  PRUTEANU LIVIU – ALEXANDRU, ODOBEȘTI / COCLENCI  SIMONA, ODOBEȘTI

Sâmbătă – 6 februarie 2016 : HÎRNEA  MARIAN – FOCȘANI / ISMANĂ  FLORENTINA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 16 ianuarie 2016 : COSMA MARICEL – ODOBEȘTI /FLOREA CATALINA-MARIANA – MERA

Sâmbătă – 26 decembrie 2015 : SAVA DUMITRU-DANIEL – ODOBEȘTI /TRIF ANDREEA-GEORGIANA – CÎRLIGELE

Sâmbătă – 19 decembrie 2015 : LĂDUNCĂ TEODOR – ODOBEȘTI /IONIȚĂ MARIA – MERA

Sâmbătă – 5 decembrie 2015 : DÎRDALĂ  CONSTANTIN – ODOBEȘTI /UNTRECE  FLORICA – ODOBEȘTI

Duminică – 15 noiembrie 2015 : DONI DUMITRU – ODOBEȘTI /GUZU STANA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 24 octombrie 2015 : DIMA MARIUS-CLAUDIU – ODOBEȘTI /DUCA ANDREEA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 17 octombrie 2015 : CRĂCIUN COSTEL – ODOBEȘTI / DAMIAN ALEXANDRA-ROXANA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 10 octombrie 2015 : DANȚIȘ TOADER-DORU – ODOBEȘTI / SURLĂ CORNELIA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 3 octombrie 2015 : TEMATORU CORNEL – ODOBEȘTI / ENACHE ADRIANA – VULTURU

Sâmbătă – 26 septembrie 2015 : APOSTOL MARIAN-CIPRIAN – ODOBEȘTI / PREDA ALINA-SIMONA – JARIȘTEA

Sâmbătă – 19 septembrie 2015 : COSMA CRISTIAN-NELU – ODOBEȘTI / HORTOLOMEI ANA-MARIA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 12 septembrie 2015 : ALEXANDROIU GIGI-COSTEL – ODOBEȘTI / BOBOC CARMEN-ZENOVIA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 12 septembrie 2015 : LUNGU GEORGE-MĂDĂLIN – ODOBEȘTI / PARTENIE CRISTINA-LILIANA – GUGEȘTI

Sâmbătă – 5 septembrie 2015 : PĂUN GEORGE – ODOBEȘTI / AROȘIȚEI ALINA-MIHAELA – REGHIU

Sâmbătă – 5 septembrie 2015 : ARSENE NICOLAE-DANIEL – ODOBEȘTI / ARSENE-NEGREA LILIANA – REGHIU

Sâmbătă – 5 septembrie 2015 : BOUROȘ IONUT-GABRIEL – ODOBEȘTI / NEGRU FELICIA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 5 septembrie 2015 :  GHEBA MARIAN – ODOBEȘTI / ICHIM VIORICA – MERA

Sâmbătă – 22 august 2015 :  DAVID ALEXANDRU – ODOBEȘTI / URSU MARILENA – FITIONEȘTI

Sâmbătă – 22 august 2015 :  DUMITRAȘCU IONUȚ – ODOBEȘTI / CEAUȘU VIORICA – FOCȘANI

Sâmbătă – 22 august 2015 :  RUSE VLAD – ODOBEȘTI / OALĂ CRISTINA – FĂLEȘTI, REP. MOLDOVA

Vineri  – 21 august 2015 : LAZĂR MARIAN – ODOBEȘTI / MOLDOVEANU NICOLETA – TĂTĂRANU

Joi – 20 august 2015 : CRÎNGAȘU VASILE – ODOBEȘTI / CLINCIU LAVINIA – FOCȘANI

Duminică – 16 august 2015 : TROMPAC VALERIU – MERA / ALEXANDROIU FLORENTINA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 15 august 2015 :  APOSTOL VASILE – RAMNICU VALCEA / BOUROȘ STRATONA – ODOBEȘTI

Miercuri – 12 august 2015 :  BĂRBOSU MARIUS – ODOBEȘTI / RALFU CRISTINA-MIHAELA – GALAȚI

Sâmbătă – 8 august 2015 :  BĂLAN RĂZVAN-VIVI – ODOBEȘTI / LUNCA ANA-MARIA – PIATRA NEAMȚ

Sâmbătă – 18 iulie 2015 :  HÎRLEȚ DANIEL – ODOBEȘTI / IFRIM ALEXANDRA – ODOBEȘTI

Duminică – 12 iulie 2015 : SPULBER CRISTIAN-NICOLAE – ODOBEȘTI / ȘVEȚ CRISTINA – IAȘI

Sâmbătă – 20 iunie 2015 :  LAZĂR NICUȘOR-MARIUS – ODOBEȘTI / GHINIA CLAUDIA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 30 mai 2015 : UDREA MARIUS-VLAD – ODOBEȘTI / HUZUNĂ SILVIA – MILCOVUL

Sâmbătă – 30 mai 2015 : CIOARIC CRISTIAN – ODOBEȘTI / TOMA MIRELA – ODOBEȘTI

Vineri  – 29 mai 2015 : FILIMON MIHAI – ODOBEȘTI / MANDEA ANDREEA-DOINȚA – ODOBEȘTI

Sâmbătă  – 16 mai 2015 : FOCȘA RĂZVAN-VLĂDUȚ – BUCUREȘTI / PALADE ANDREEA – ODOBEȘTI

Sâmbătă  – 2 mai 2015 : BUDĂU MARIUS DANIEL – ODOBEȘTI / ȚÎRLEA ELENA – JARIȘTEA

Sâmbătă – 18 aprilie 2015 : UNGUREANU ADRIAN – FOCȘANI / IOAN VIOLETA-IONUȚA – ODOBEȘTI

Sâmbătă – 18 aprilie 2015 : DRĂGOIU COSTEL – ODOBEȘTI / BARIAN ELENA-MARIA – ODOBEȘTI

Duminică – 26 aprilie 2015 : ORANCEANU CĂTĂLIN-PAUL – ODOBEȘTI / POPA MARCELA – GALAȚI